PRISTATYMO IR GRĄŽINIMO SĄLYGOS

Pristatymo kainos ir terminai galioja tik Lietuvos Respublikos teritorijoje. Siuntimas į kitas šalis apmokestinamas pagal atskirą tai šaliai taikomą kainininką. Išsamesnė informacija teikiama telefonu ir el. paštu.

 Pasirinkus pristatymą per kurjerį, prekės pristatomos darbo dienomis 8:00 – 17:00 val.

Užsakymus atlikus iki 12:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1-5 darbo dienos, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.

Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje.

Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.

Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.

Pristatant į Kuršių Neriją (Neringos sav.) taikomas papildomas 30 € mokestis.

Prekes galima atsiimti SKALEVITA parduotuvėje     

SVARBU: Atvykite atsiimti prekės tik gavę pranešimą, jog prekė paruošta.

  Kokybiškų prekių grąžinimas

 Kokybiškų prekių grąžinimas vykdomas remiantis Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu bei Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu (2014-07-22) dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo ir pačiomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis, Lietuvos Respublikos civilinio kodekso (toliau – CK) 6.228 straipsnio 1 dalies nuostatomis („Vartotojas turi teisę, nenurodydamas priežasties ir nepatirdamas kitų, negu nustatyta šio kodekso 6.22811 straipsnyje, išlaidų, per keturiolika dienų atsisakyti nuotolinės sutarties ar ne prekybos patalpose sudarytos sutarties, išskyrus šio straipsnio 2 dalyje numatytas išimtis. Tuo atveju, jei Vartotojas sudaro pirkimo-pardavimo sutartį (toliau Sutartis) naudojantis tik ryšio priemonėmis (nuotolinė sutartis) ir dėl to negali prieš sudarant sutartį pasinaudoti įstatymais įtvirtinta teise apžiūrėti prekes ir įvertinti jų tinkamumą, jis turi teisę atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties, raštu pranešdamas apie tai Pardavėjui per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo dienos. Jeigu Pirkėjas viena Sutartimi įsigijo keletą prekių, jis turi teisę pilnai atsisakyti visų viena Sutartimi nusipirktų prekių arba tik kai kurių viena Sutartimi įsigytų prekių. Nurodytas 14 (keturiolikos) dienų raštiško prašymo pateikimo terminas pradedamas skaičiuoti nuo prekės(-ių) perdavimo Pirkėjui ar jo įgaliotam atstovui dienos ir nėra pratęsiamas ar kaip nors susiejamas su prekių perdavimu ar gražinimui Pardavėjui ar kitam asmeniui dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių priežasčių.

  Įsigytas kokybiškas prekes galima grąžinti per 14 d. jei:

  • grąžinama prekė yra originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  • prekė yra nenaudota ir nesugadinta;
  • prekė yra nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės, maišeliai ir kt.);
  • grąžinama prekė yra pilnos komplektacijos su visa gamintojo pridedama dokumentacija;
  • grąžinant prekę pateikiamas jos įsigijimo dokumentas, garantinis talonas (jei jis buvo išduotas).

   Kokybiškos prekės negali būti grąžinamos, jei tai yra:

prekės, kurios buvo gaminamos pagal Pirkėjo individualų užsakymą arba yra akivaizdžiai jam pritaikytos, arba kurios dėl savo prigimties po jų pateikimo Pirkėjui nebegali būti grąžintos dėl prekinių savybių praradimo (netekimo), yra greitai gendančios arba baigiasi jų galiojimo laikas;

 Kitais atvejais, kai pirkimo – pardavimo sutarties negalima atsisakyti pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

    Grąžinant kokybiškas prekes, pirkėjas atsako už:

  • prekių supakavimą.
  • prekių grąžinimą registruota siunta, mūsų nurodytu adresu.

  Grąžinamą prekę prašome išsiųsti žemiau nurodytu būstinės adresu:

      UAB „Skalevita“  Eigulių g.21, Vilnius,  LT-03150

GARANTINIS REMONTAS

Garantinis remontas apima darbo išlaidas ir atsargines dalis, kurios atitinka prekę (prekės detales). Pirkėjas privalo padengti sugedusios prekės gabenimo pardavėjui ar gamintojui išlaidas. Detalėms, kurios laikomos turinčiomis ribotą vartojimo laiką (mechaninės spausdintuvų galvutės, baterijos ir akumuliatoriai, ratai, elektrodai, zondai ir pan.) garantija netaikoma. Išpakavę savo prekę, atidžiai apžiūrėkite, ar transportavimo metu neatsirado pažeidimų. Jei radote prekės defektų ar transportavimo pažeidimų, nedelsiant susisiekite su pardavėju. Išsaugokite visas įpakavimo medžiagas, kol įsitikinsite, kad prekė veikia tinkamai. Jeigu aptiksite defektų, prekė turi būti grąžinta originalioje pakuotėje. Garantinis remontas atliekamas UAB Skalevita  dirbtuvėse. Prekes remontui pirkėjas pristato savo lėšomis. Specialistas gali būti iškviestas atlikti remontą pas pirkėją iš anksto susitarus dėl atskiro apmokėjimo. Garantinis remontas atliekamas tik pateikus užpildytą UAB Skalevita  garantinį raštą su nurodyta pardavimo data.