Visos daugiausiai perkamos
  • man rūpi rytojus

  • Nauja
Skystis nuo uodų
  • Skystis nuo uodų

UODŲ KONCENTRATAS 1L

SHOT001

Uodų pašalinimas su "One Shot" preparatais yra greitas, paprastas ir efektyvus. Mūsų uodų repelentas, taip pat ir nuo erkių, yra geriausias ginklas kovojant su kenkėjais. Sukurtas remiantis natūraliais ingredientais, parinktais taip, kad suteiktų jums 100% efektyvumą. Be to, mūsų produktas neturi neigiamo poveikio aplinkai, skirtingai nei konkuruojantys preparatai.

41,00 €
Su mokesčiais Pristatymas 2-7 d.d.
Kiekis
Turime sandėlyje

 

Privatumo politika

 

Pristatymo ir grąžinimas

Aprašymas

"ONE SHOT NATURAL" YRA LABAI PAPRASTA NAUDOTI:

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai sumaišyti koncentratą su vandeniu ir supilkite gautą emulsiją į purkštuvą. Tada perkelkite purkštuvo antgalį į vietą, kurią norite apsaugoti nuo vabzdžių, ir purškite tiesiai ant lapų apačios arba ant vabzdžių, kol jie bus visiškai uždengti. Purškimas turi būti atliekamas maždaug 10-15 cm atstumu. Labai svarbu pradėti purkšti nuo augalo apačios, purkštuvo antgalį nukreipti į viršų. Preparatas turi būti laikomas vėsioje, sausoje vietoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Venkite patekimo į akis. Prieš naudojimą gerai suplakti.

Labai efektyvus - 1L produkto pakanka purškimui iki 3500m2

DOZAVIMAS:

Rekomenduojama dozė yra 150 ml koncentrato 5 litrų vandens. Purškimą galima lengvai atlikti rankiniu, slėginiu purkštuvu.

Prekė detaliau
SHOT001
5 Prekės
4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: