Visos daugiausiai perkamos
  • man rūpi rytojus

juodas stiklo jutiklis
  • AJax juodas jutiklis
  • juodas stiklo jutiklis

Ajax CombiProtect Black

AJ0006

Judesio jutiklis ir išdaužto stiklo jutiklis

76,00 €
Su mokesčiais Pristatymas 2-7 d.d.
Kiekis
Turime sandėlyje

 

Privatumo politika

 

Pristatymo ir grąžinimas

Aprašymas

Kompaktiškas ir belaidis „Ajax CombiProtect“ judesio detektorius atpažįsta tik žmogaus judėjimą ir fiksuoja judesius iki 12 metrų atstumu. Valdyti ir keisti judesio detektoriaus „Ajax MotionProtect“ nustatymus galėsite naudodamiesi „Ajax Security System“ programėle tiesiog savo išmaniojo įrenginio ar kompiuterio ekrane.

Atpažins įsibrovėlį nuo pirmojo žingsnio
Dėl „SmartDetect“ technologijos judesio detektorius „Ajax MotionProtect“ fiksuoja žmogaus judesius vos tik jam įžengus į įrenginio apžvalgos zoną ir akimirksniu perduoda pavojaus signalą. Žmogaus judėjimą judesio detektorius atpažįsta iš 12 metrų atstumu, o štai į naminių gyvūnų ar skersvėjo judesių jutiklis nefiksuoja.

Didelis atstumas – ne kliūtis
Stiklo dūžio detektorių „Ajax CombiProtect“ galima tvirtinti net iki 1200 metrų atstumu nuo išmaniosios centralės „Ajax Hub“ – signalas be vargo ją pasieks. Detektorius 9 metrų atstumu atpažįsta dūžtančio stiklo garsą, o judesį net 12 metrų. 

100% apsauga
„Ajax CombiProtect“ turi ypatingą apsaugą nuo nusikaltėlių naudojamų būdų apsaugos sistemoms slopinti – ryšio signalų slopinti neleidžia unikali sistema, kuri šifruojamu signalu. Išmanioji centralė, periodiškai siųsdama signalus, taip pat nuolat tikrina detektorių veikimą.

Paprastas veikimas
Reguliuojama trijų jautrumo lygių sistema. Naudoja specialią „SmartDetect“ algoritmą, kad išvengtų klaidingo aliarmo sukėlimo dėl gyvūnų. Dėl unikalaus „FresnelTech“ optinio komponento, pagaminto iš POLY IR4 medžiagų ir „Excelitas PIR“ sensoriaus, dėl kurių išvengiama netikro pavojaus. Įrenginys itin taupiai naudoja energiją, todėl viena baterija tarnaus net iki 5 metų. 

Paprasta įrengti ir valdyti
Judesio detektorių „Ajax CombiProtect“ prie „Ajax“ apsaugos sistemos prijungsite išmaniuoju įrenginiu nuskenavę ant pakuotės esantį QR kodą ir atlikę kelis veiksmus „Ajax Security System“ programėlėje. Be to, dėl specialių „SmartBracket“ laikiklių detektorių labai lengvai pritvirtinsite prie vertikalių paviršių.

Patikrinta kokybė
„Ajax CombiProtect“ įrenginys atitinka griežtus Europos apsaugos sistemų gamintojams taikomo standarto EN 50131 kokybės ir patikimumo reikalavimus.

Ilgai tarnaujanti baterija
Judesio detektorius „Ajax CombiProtect“ naudoja standartinę keičiamą CR123A bateriją. Įrenginys energiją naudoja itin taupiai, todėl viena baterija tarnaus net iki 5 metų.

Ajax CombiProtect detects the first step of a human intruder on the premises but ignores the motion of pets, drafts and air conditioners. Protects windows up to 9 meters from the detector.
Detector type: Wireless
Use: Indoor
Movement detection distance: Up to 12 m (39.4 ft)
Movement and glassbreak sensitivity: 3 levels adjustable (low, medium, high)
Movement detection angle: 88.5° horizontal / 80° vertical
Installation height suggested: 2.4 m (7.9 ft)
Pet ignoring option: Weight up to 20 kg (44 lb), height up to 50 cm (19.7 in)
Glassbreak detection distance: Up to 9 m (29.5 ft)
Detecting element: Pyrosensor (movement), electret microphone (glass break)
Tamper protection: Available
Radio signal power: 20 mW
Communication protocol: Jeweller (868.0-868.6 MHz)
Maximum distance between detector and central unit: Up to 1,200 m (6,552 ft) (in open area)
Power supply: CR123A battery
Power supply voltage: 3 V
Battery life:Up to 5 years
Operating temperature range:From 0°C (+32°F) to +50°C (+122°F)
Operating humidity: Up to 80%
Dimensions: 110x65x50 mm (4.33x2.55x1.96 in)

Prekė detaliau
AJ0006
10 Prekės
4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: